Szkolenie dla organizacji pozarządowych i fundacji

Uwaga! Ważne!
Centrum Usług Społecznych zaprasza i zachęca do wzięcia udziału w szkoleniu on-line dla organizacji pozarządowych i fundacji wpisanych do rejestru KRS: Zgodnie z najnowszymi przepisami, do dnia 31.01.2022 roku każdy podmiot widniejący w KRS ( w tym stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie socjalne i spółki z o.o. non profit) ma obowiązek wpisania się do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych. Obowiązek ten wynika ze znowelizowanej ustawy z dnia 1.03.2018 roku o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu, zaś niedopełnienie tego obowiązku może wiązać się z karą do 1 milion złotych dla organizacji i do 50 tysięcy złotych kary dla każdego z członków zarządu tego podmiotu.


Zapraszamy serdecznie na szkolenie, podczas którego przedstawione zostaną szczegóły dotyczące obowiązku wpisu do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych, sposobu dokonywania wpisu w Rejestrze oraz informacje związane z technicznymi aspektami jego funkcjonowania.
Szkolenie przeprowadzi pan Rafał Jaworski, doradca prawny w CUS. Szkolenie zostanie zrealizowane w formule on-line w następującym terminie:
14 grudnia br. o godzinie 10:00 Prosimy o zgłoszenie się mailowe na adres: iwona.ciechanowicz@cus.ugczarnkow.pl . Do 10 grudnia w2021 w godzinach od 7.30 do 15.30. W odpowiedzi otrzymacie Państwo link do szkolenia.

Skip to content