team, group, people-386673.jpg

Poszukujemy wolontariuszy!

Centrum Usług Społecznych w gminie Czarnków i Centrum Wolontariatu w gminie Czarnków „Pomagamy Razem” poszukuje odpowiedzialnych, wrażliwych na los innych i pełnych pasji wolontariuszy, którzy swoją kreatywnością i zaangażowaniem będą tworzyć i wspierać projekty Centrum Usług Społecznych i Centrum Wolontariatu.

Wolontariat jest dobrowolnym, świadomym i niezarobkowym działaniem, mającym na celu wspieranie własną pracą wybranej społecznie, pozytywnej inicjatywy. Ale wolontariat to nie tylko możliwość niesienia pomocy innym, zdobycia doświadczenia, to również sposób poznania ciekawych ludzi, przeżycia przygody, szukania satysfakcji i nowych dróg. Jeśli jesteś osobą pomysłową, gotową do działania – skontaktuj się z nami!

Chętnie przyjmiemy Cię w szeregi Centrum Wolontariatu. Z pewnością wspólnie ustalimy, czym zechcesz się zajmować, a następnie podpiszemy porozumienie.Dołącz do nas i razem z nami spróbuj zmieniać świat !

WYMAGANIA:

– ukończony 18 rok życia

– stan zdrowia pozwalający na pracę jako wolontariusz

– posiadanie pełni praw cywilnych i obywatelskich,

– mile widziani studenci kierunków nauk humanistycznych i osoby posiadające doświadczenie wolontariusza

W zakresie pracy wolontariusza zapewniamy:- porozumienie po między wolontariuszem a Centrum Wolontariatu,- zaświadczenia i referencje,- szkolenia – pomoc i wsparcie Centrum Wolontariusza i CUS w gminie Czarnków.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z wypełnionym kwestionariuszem kandydata na wolontariusza lub o kontakt mailowy cus@cus.ugczarnkow.pl lub telefoniczny 672530291

w.22

Wersja edytowalna kwestionariusza dostępna jest na stronie Urzędu Gminy Czarnków w zakładce BIP.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content