W Klubie Seniora zawsze jest aktywnie.

Lipiec w Stacjonarnym Klubie Seniora w Kuźnicy Czarnkowskiej był bardzo aktywny. Odbywały się spotkania integracyjne, warsztaty kulinarne. Regularnie ćwiczył zespół śpiewaczy „Kuźniczanie”. Seniorzy bardzo aktywnie wykorzystują ładną pogodę, spotykają się na warsztatach sportowych, zwiedzają na rowerze najbliższą okolicę, trenują z kijkami.

Kilka tygodni wcześniej członkowie Stacjonarnego Klubu Seniora wrócili z letniego wypoczynku w Dźwirzynie. W wyciecze wzięło udział 31 seniorów aktywnie uczestniczących w zajęciach Klubu. W drodze powrotnej była możliwość podziwiania uroków Pojezierza Wałeckiego oraz poczucia ducha wielkiego sportu w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu.

Działania Stacjonarnego Klubu Seniora w Kuźnicy Czarnkowskiej  są finansowane z  projektu Centrum Usług Społecznych w gminie Czarnków w ramach, którego działa Stacjonarny Klub Seniora w Kuźnicy Czarnkowskiej.

W Klubie w różnych formach aktywności bierze udział 48 seniorów. Uczestniczą w zajęciach kulinarnych, sportowych, rękodzieła czy muzycznych. Korzystają również bogatej oferty kulturalnej a także organizują wycieczki i wyjazdy.

Skip to content